Wprowadzenie do produktu Dell E193fpc

Dell E193fpc to 19-calowy monitor LED opracowany przez firmę Dell. Wyposażony w panel LED IPS, oferuje jasne, wyraźne i kontrastowe obrazy w jasnym, przyjemnym środowisku. Wyświetlacz jest odporny na zarysowania i zawiera technologię antyrefleksyjną, co zapewnia doskonałą widoczność w słonecznych dniach. Wyposażony w złącza HDMI i VGA, Dell E193fpc jest łatwy w konfiguracji i oferuje szerokie możliwości przesyłania sygnału. Ponadto, monitor ma wbudowany głośnik, który oferuje bardzo dobrą jakość dźwięku, a jego ergonomiczny kształt sprawia, że jest wygodny w użyciu. Łącząc wszystkie te cechy, Dell E193fpc jest jednym z najlepszych monitorów dostępnych na rynku.

Ostatnia aktualizacja: Wprowadzenie do produktu Dell E193fpc

Aktywacja pozwala zweryfikować, czy dana kopia systemu Windows jest oryginalna i nie została użyta na większej liczbie urządzeń, niż jest to dozwolone w postanowieniach licencyjnych dotyczących oprogramowania firmy Microsoft.

Podczas instalowania Windows 11 licencja cyfrowa skojarzy się ze sprzętem Twojego urządzenia. W przypadku wprowadzenia istotnych zmian sprzętowych urządzenia, takich jak wymiana płyty głównej, system Windows nie będzie już mógł znaleźć licencji odpowiadającej Twojemu urządzeniu i będzie trzeba ponownie aktywować system Windows, aby mógł on działać.

Aby dokonać aktywacji systemu Windows, musisz posiadać licencję cyfrową lub klucz produktu. Aby dowiedzieć się, którego z tych rozwiązań potrzebujesz, zobacz „Której metody aktywacji używam, licencji cyfrowej czy klucza produktu? ” w artykule Aktywacja systemu Windows. Następnie użyj poniższych informacji, aby skutecznie przygotować się na zmianę sprzętową i ponownie aktywuj system Windows.

Przygotowanie urządzenia z systemem Windows 11 na zmianę sprzętową

Po pierwsze, należy wykonać poniższe kroki, aby dowiedzieć się, czy system Windows 11 został już aktywowany. 

Wybierz przycisk Start, a następnie pozycje Ustawienia  > System  > Aktywacja .

Otwórz Ustawienia aktywacji

Jeśli system nie został uaktywniony, wykonaj proces aktywacji za pomocą czynności wyświetlanych na stronie Aktywacja. Jeśli podczas aktywacji pojawią się błędy, zobacz temat Uzyskiwanie pomocy dotyczącej błędów aktywacji systemu Windows.

Po potwierdzeniu, że system Windows 11 został aktywowany, wykonaj następujące czynności:

W systemie Windows 11 konieczne jest powiązanie konta Microsoft z licencją cyfrową systemu Windows 11 na urządzeniu. Połączenie konta Microsoft z licencją cyfrową umożliwia ponowną aktywację systemu Windows za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów z aktywacją w przypadku każdej istotnej zmiany sprzętowej.

Najpierw należy sprawdzić, czy Twoje konto Microsoft (Co to jest konto Microsoft? ) jest połączone z licencją cyfrową systemu Windows 11. Aby to ustalić, wybierz przycisk Start , a następnie kolejno pozycje Ustawienia  > System oraz Aktywacja . Komunikat o stanie aktywacji informuje o tym, czy Twoje konto jest połączone.

Otwórz Ustawienia aktywacji

Opis

Oznacza to, że konto Microsoft nie jest połączone z licencją cyfrową.

Postępuj zgodnie z instrukcjami opisanymi w temacie Dodawanie konta

System Windows został aktywowany przy użyciu licencji cyfrowej połączonej z Twoim kontem Microsoft

Oznacza to, że konto Microsoft jest już połączone z licencją cyfrową.

Nie ma potrzeby wykonywania dalszych czynności. Możesz teraz skorzystać z narzędzia do rozwiązywania problemów z aktywacją.

Stan aktywacji

System Windows został aktywowany przy użyciu licencji cyfrowej

Jeśli twoje konto Microsoft nie jest połączone z licencją cyfrową, wykonaj następujące kroki, aby dodać konto:

  1. Zaloguj się jako administrator, aby dodać swoje konto Microsoft. Aby upewnić się, że używasz konta administratora, wybierz przycisk Start, a następnie kolejno pozycje Ustawienia  > Konta > Twoje informacje . W obszarze z Twoją nazwą zobaczysz informację Administrator. Jeśli nie jesteś administratorem, zobacz Tworzenie konta użytkownika lub administratora lokalnego. 
    Przejdź do pozycji Twoje informacje w obszarze Ustawienia

  2. Potwierdź, że konto administratora jest również kontem Microsoft poprzez sprawdzenie, czy nad informacją Administrator jest wyświetlany adres e-mail. Jeśli adres e-mail jest wyświetlany, oznacza to, że jest to konto Microsoft. W przeciwnym razie zalogowano się przy użyciu konta lokalnego. Jeśli nie masz jeszcze konta Microsoft, zobacz Jak utworzyć nowe konto Microsoft.

    Po potwierdzeniu, że jesteś administratorem i używasz konta Microsoft, wróć na stronę Aktywacja, wybierz opcję pozycję Dodaj konto, wprowadź konto Microsoft i hasło, a następnie wybierz opcję Zaloguj się.

Po dodaniu swojego konta Microsoft na stronie Aktywacja zobaczysz informację System Windows został aktywowany przy użyciu licencji cyfrowej połączonej z Twoim kontem Microsoft.

Upewnij się, że wersja systemu (Windows 11 Home lub Windows 11 Pro) jest taka sama przed i po zmianie sprzętowej. Twoja licencja cyfrowa i klucz produktu zostaną ponownie aktywowane tylko wtedy, gdy wersja pozostanie taka sama. 

Wersję możesz wyświetlić na tej samej stronie Aktywacja, na której sprawdzano stan aktywacji. Aby sprawdzić posiadaną wersję, wybierz przycisk Start , a następnie wybierz kolejno pozycje Ustawienia  > System  > Aktywacja .

Sprawdzanie wersji systemu Windows

Ponowne aktywowanie systemu Windows 11 po zmianie sprzętowej

Gdy wszystko będzie gotowe do ponownego aktywowania, upewnij się, że urządzenie jest połączone z Internetem, a następnie wykonaj czynności dotyczące albo licencji cyfrowej, albo klucza produktu.

Musisz najpierw dodać konto Microsoft i połączyć konto z licencją cyfrową na urządzeniu. Po połączeniu konta Microsoft uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aktywacją, aby ponownie aktywować system Windows 11.

To narzędzie do rozwiązywania problemów będzie dostępne tylko wtedy, gdy kopia systemu Windows 11 nie została aktywowana. 

Aby użyć narzędzia do rozwiązywania problemów z aktywacją:

zaloguj się jako administrator. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Tworzenie konta użytkownika lub administratora lokalnego w systemie Windows. 

Naciśnij przycisk Start , a następnie wybierz kolejno pozycje Ustawienia  > System  > Aktywacja  > Rozwiązywanie problemów . W narzędziu do rozwiązywania problemów zostanie wyświetlony komunikat, że nie można aktywować systemu Windows na danym urządzeniu.

Wybierz pozycję W tym urządzeniu dokonano niedawno zmiany sprzętu, a następnie wybierz pozycję Dalej.

Wprowadź połączone konto Microsoft oraz hasło, a następnie wybierz pozycję Zaloguj się. Narzędzie do rozwiązywania problemów będzie działać tylko z połączonym kontem Microsoft.

Z listy urządzeń, które są połączone z Twoim kontem Microsoft, wybierz pole wyboru obok opcji Używam teraz tego urządzenia.  

Wybierz opcję Aktywuj.

Jeśli na liście wyników nie widzisz aktualnie używanego urządzenia, upewnij się, że do logowania zostało użyte to samo konto Microsoft, które jest skojarzone z licencją cyfrową systemu Windows 11 na Twoim urządzeniu.

Jeśli nadal występują błędy podczas aktywowania, zobacz Uzyskiwanie pomocy dotyczącej błędów aktywacji systemu Windows i znajdź otrzymywany błąd.

Jeśli nie połączono konta Microsoft z licencją cyfrową przed zmianą sprzętową ORAZ do uaktualnienia do systemu Windows 11 użyto klucza produktu, wówczas przejdź do następnej sekcji.

Jeśli system Windows 11 nie był wstępnie zainstalowany na urządzeniu podczas zakupu i klucz produktu został użyty do uaktualnienia do systemu Windows 11, wtedy musisz użyć tego samego klucza produktu po zmianie sprzętowej. 

Naciśnij przycisk Start, wybierz kolejno pozycje Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia   > Aktywacja  > Zmień klucz produktu, a następnie wprowadź klucz produktu.

Wprowadź klucz produktu w obszarze Ustawienia

Jeśli została zainstalowana detaliczna kopia systemu Windows 11 na urządzeniu za pomocą klucza produktu systemu Windows 11, a następnie wprowadzono zmiany sprzętowe, należy wykonać ten sam proces, używając klucza produktu systemu Windows 11.

Jeśli nie masz licencji cyfrowej ani klucza produktu

Jeśli nie masz klucza produktu ani licencji cyfrowej, możesz kupić licencję cyfrową systemu Windows 11 po zakończeniu instalacji. Wykonaj następujące czynności, aby dokonać zakupu:

Wybierz przycisk Start, a następnie kolejno pozycje Ustawienia  > Aktualizacje i zabezpieczenia  > Aktywacja . Następnie wybierz pozycję Przejdź do sklepu Store, aby przejść do aplikacji Microsoft Store, gdzie możesz kupić licencję cyfrową systemu Windows 11.

Przejdź do sklepu Store

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy przy ponownej aktywacji systemu Windows na urządzeniu, skontaktuj się z działem obsługi klienta. 

Podczas instalowania systemu Windows 10 licencja cyfrowa kojarzy się ze sprzętem urządzenia. Następnie użyj poniższych informacji, aby skutecznie przygotować się na zmianę sprzętową i ponownie aktywuj system Windows 10.

Przygotowanie urządzenia z systemem Windows 10 na zmianę sprzętową

Po pierwsze, należy wykonać poniższe kroki, aby dowiedzieć się, czy system Windows 10 został już aktywowany. 

Wybierz przycisk Start , a następnie wybierz kolejno pozycje Ustawienia  > Aktualizacje i zabezpieczenia > Aktywacja .

Po potwierdzeniu, że system Windows 10 został aktywowany, wykonaj następujące czynności:

W systemie Windows 10 (w wersji 1607 lub nowszej) konieczne jest powiązanie konta Microsoft z licencją cyfrową systemu Windows 10 na urządzeniu. Połączenie konta Microsoft z licencją cyfrową umożliwia ponowną aktywację systemu Windows za pomocą narzędzia do rozwiązywania problemów z aktywacją w przypadku każdej istotnej zmiany sprzętowej. com/pl-pl/account-billing/logowanie-do-pulpitu-nawigacyjnego-konta-microsoft-2ffedaca-6e1b-bc18-f28c-58539e1cb6d3">Co to jest konto Microsoft? ) jest połączone z licencją cyfrową systemu Windows 10. Aby to ustalić, wybierz przycisk Start, a następnie kolejno pozycje Ustawienia > Aktualizacje i zabezpieczenia oraz Aktywacja.

Upewnij się, że wersja systemu (Windows 10 Home lub Windows 10 Pro) jest taka sama przed i po zmianie sprzętowej. Aby sprawdzić posiadaną wersję, wybierz przycisk Start, a następnie wybierz kolejno pozycje Ustawienia  > Aktualizacje i zabezpieczenia  > Aktywacja .

Ponowne aktywowanie systemu Windows 10 po zmianie sprzętowej

Musisz najpierw dodać konto Microsoft i połączyć konto z licencją cyfrową na urządzeniu. Po połączeniu konta Microsoft uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z aktywacją, aby ponownie aktywować system Windows 10.

To narzędzie do rozwiązywania problemów będzie dostępne tylko wtedy, gdy kopia systemu Windows 10 (wersja 1607 lub nowsza) nie została aktywowana. 

zaloguj się jako administrator. com/pl-pl/windows/tworzenie-konta-u%C5%BCytkownika-lokalnego-lub-konta-administratora-w-systemie-windows-10-20de74e0-ac7f-3502-a866-32915af2a34d">Tworzenie konta użytkownika lub administratora lokalnego w systemie Windows 10. 

Naciśnij przycisk Start, a następnie wybierz kolejno pozycje Ustawienia  > Aktualizacje i zabezpieczenia  > Aktywacja  > Rozwiązywanie problemów.

Jeśli na liście wyników nie widzisz aktualnie używanego urządzenia, upewnij się, że do logowania zostało użyte to samo konto Microsoft, które jest skojarzone z licencją cyfrową systemu Windows 10 na Twoim urządzeniu.

Jeśli nie połączono konta Microsoft z licencją cyfrową przed zmianą sprzętową ORAZ do uaktualnienia do systemu Windows 10 użyto klucza produktu, wówczas przejdź do następnej sekcji.

Jeśli system Windows 10 nie był wstępnie zainstalowany na urządzeniu podczas zakupu i klucz produktu został użyty do uaktualnienia do systemu Windows 10, wtedy musisz użyć tego samego klucza produktu po zmianie sprzętowej. 

Jeśli została zainstalowana detaliczna kopia systemu Windows 10 na urządzeniu za pomocą klucza produktu systemu Windows 10, a następnie wprowadzono zmiany sprzętowe, należy wykonać ten sam proces, używając klucza produktu systemu Windows 10.

Jeśli nie masz licencji cyfrowej ani klucza produktu

Jeśli nie masz klucza produktu ani licencji cyfrowej, możesz kupić licencję cyfrową systemu Windows 10 po zakończeniu instalacji. Następnie wybierz pozycję Przejdź do sklepu Store, aby przejść do aplikacji Microsoft Store, gdzie możesz kupić licencję cyfrową systemu Windows 10.

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

zapytał(a) 13. 01. 2014 o 13:24

Czy warto arejestrować komputer w Dell?

Mam komputer z windows 8 już od pół roku z firmy Dell. I ostatnio zaciekawiłam się rejestracją, lecz trzeba tam podać wszystkie informacje o sobie. Chciałabym wiedzieć czy warto.

Odpowiedzi

Oliś01

odpowiedział(a) 02. 02. 2014 o 22:00Jestem w tej samej sytuacji - i zważywszy na niebezpieczeństwo używania moich danych osobowych - rezygnuję z rejestracji. Poza tym nie chcę otrzymywać informacji o nowościach tej firmy. W razie potrzeby znajdę sama. Więc chyba nie polecam.

EKSPERT

tom266

odpowiedział(a) 13. 2014 o 13:42Co do prywatności danych i otrzymywania reklam ich produktów to wszystko możesz zaznaczyć przy rejestracji, aby nie otrzymywać
P: Jakie korzyści daje założenie konta w sklepie (rejestracja)?
O: Podstawową zaletą jest możliwość wglądu w historię zamówień oraz sprawdzenie statusu realizacji zamówienia. Dodatkowo klient ma możliwość zdefiniowania kilku adresów wysyłkowych, z których może korzystać przy kolejnych zamówieniach. Możliwe są również indywidualne rabaty procentowe przydzielane zarejestrowanym użytkownikom.

Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź?

lub

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przechowywanie informacji na urządzeniu końcowym lub dostęp do nich, przetwarzanie danych, w tym w obszarze profilowania, analiz rynkowych i statystycznych, sprawiasz, że łatwiej będzie odnaleźć Ci w Allegro dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie Allegro, jak również partnerzy, z którymi stale współpracujemy.

Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką ochrony prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby:

Spersonalizowane reklamy, Spersonalizowane treści, Pomiar reklam i treści, Opinie odbiorców i Opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz ją w każdym momencie wycofać lub ponowić na Allegro. pl w zakładce Ustawienia plików cookies. Wycofanie jej nie wpływa na legalność uprzedniego przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz:

Polityka plików cookiesPolityka ochrony prywatności

Wprowadzenie do produktu Dell E193fpc

Bezpośredni link do pobrania Wprowadzenie do produktu Dell E193fpc

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Wprowadzenie do produktu Dell E193fpc